Menu
thumbSakret

Atsauksmes

“Vienmēr nodrošina operatīvu tehnoloģisko risinājumu un tehnisko atbalstu!
Klientiem ir viegli strādāt ar kvalitatīviem būvmateriāliem!”

SIA “KRŪZA”

Aivars Melbārdis

būvprojektu apkalpošanas nodaļas vadītājs


“Uzticam sadarbības partneris vēsturisko būvju restaurācijā! Augsti vērtējam SAKRET ražoto produkciju un speciālistu atbalstu.”

AS „Būvuzņēmums Restaurators”

Dāvis Priede


“Labākais Latvijas būvmateriālu ražotājs.”

L.B.T.S.

Agris Pumpucs


Gribēju pateikt paldies Jūsu uzņēmumam par to, ka ražojat materiālus vēsturisko būvju restaurācijai (kaļķa krāsas, apmetumus, špakteles). Tas ir milzīgs ieguldījums Latvijai un es ceru, ka šo produktu pieejamība veicinās krietni enerģiskāku rīcību Latvijas iedzīvotājiem atjaunot mūsu kultūras mantojumu.
Vēlējos arī īpaši izcelt Sakret darbinieku Rūdolfu, kurš konsultēja mani saistībā ar kaļķa materiālu pareizu lietošanu, lai varētu pieturēties pie tradicionāla veida senākas ēkas nelielai sakārtošanai.
Ļoti laipns, zinošs un patīkams cilvēks. Tā ir liela bagātība, ja uzņēmumā un sabiedrībā ir šādi cilvēki.
Lai Jums veicās un lai ar šīm vērtībām vairojat uzņēmuma turību.
Paldies

Kaspars Špēlis

Tīnūžu kultūras mantojuma centra „Tīnūžu muiža” vadītājs


Sadarbojamies ar SIA SAKRET kopš 2005. gada. Sadarbības laikā uzņēmums pierādījis sevi kā uzticamu un profesionālu, kurš operatīvi reaģē uz pasūtītāja vajadzībām un spēj nodrošināt augstu darbu kvalitāti. Augstu vērtēju SAKRET kā biznesa partnera lojalitāti, kā arī darbinieku profesionālo līmeni, kas ir viens no augstākajiem nozarē. Ar saņemtajiem pakalpojumiem esam apmierināti un varam ieteikt potenciālajiem nākamajiem Pasūtītajiem izmantot SIA SAKRET kā labāko partneri – siltināšanas materiālu izplatītāju Latvijā.

SIA “Būvniecības nams Kurši” 

Artūrs Utināns

veikala vadītājs / Daugavpils


Gribēju pateikties visai SAKRET komandai par lielisko sadarbību. It īpaši Ingusam Pumpuram par palīdzību dažādos jautājumos un risinājumos. Veiksmi tirdzniecībā un uz turpmāk tikpat veiksmīgu sadarbību!

SIA “Būvniecības nams Kurši”

Oskars Piņķis

projektu menedžeris /Jūrmala


Paldies SAKRET par izsmeļošu informāciju esošo un jauno produktu klāstā. Par operatīvajām piegādēm, attieksmi pret savu darbu un klientiem. Paldies
SIA “Būvniecības nams Kurši”

Māris Leja

projektu menedžeris /Saldus


Ātri, precīzi, laba cena!

SIA “Būvniecības nams Kurši”

Ruslans Kovaļevskis

projektu menedžeris /Kuldīga


Smiltis, cements, ķīmija – sanāk laba SAKRET līmjava!

SIA “Būvniecības nams Kurši”

Didzis Āboltiņš

projektu menedžeris/Rīga


Vienmēr atsaucīgi un operatīvi!

SIA “ART būves”

Valmiera


SAKRET strādā kompetenti un atsaucīgi cilvēki, kuri vienmēr atrod risinājumu katram klientam. Ļoti elastīga preču piegāde, vienmēr par visu var vienoties.

SIA “Krāsu Grupa”

Mairis Sproģis / Daugavpils


Starp projektēšanas biroju SIA “Balts un Melns” un SIA SAKRET jau vairāku gadu garumā ir cieša sadarbība ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvprojektu izstrādē. Savos būvprojektos ievērtējam SIA SAKRET kā būvmateriāla ražotāja rekomendācijas, izmantojot ēku fasāžu siltināšanas sistēmu SAKRET ETICS MW. Mūsu projektos dotās atsauces uz pielietotajiem SAKRET būvmateriāliem Pasūtītājam un ēkas lietotājam ir kā kvalitātes garants. Paldies SIA SAKRET par atsaucību un atbalstu gan piemērotāko materiālu izvēlē, gan tehnisko mezglu rasējumu izstrādē.

SIA “Balts un Melns”

Māris Alsiņš
būvinženieris


SAKRET ir viena no labākajām būvmateriālu ražošanas firmām! Ir daudz uzņēmumi, kas gatavo būvmateriālus, bet SAKRET ir patiešām līderis ar augstu kvalitāti un labu cenu.

SAKRET = Stabilitāte un kvalitāte!!!

Raimonds Rasnačs 


Īsā laikā saņemta izsmeļoša atbilde uz jautājumu.

Ludzas novada pašvaldība

Valērijs Laganovskis
Iepirk. Speciālists


Strādājam pie renovācijas – daudzdzīvokļu mājai Rēzeknē. Vienmēr laipni, ātri un kvalitatīvi veic konsultācijas. SAKRET kolektīvam paldies. Īpaši gribas pateikties Gatim Petrovam. Lai veicas!!!

MONTA O.J.

Jānis Čate
valdes loceklis


Man ļoti patīk sadarbība ar SAKRET – visi jautājumi tiek risināti operatīvi. Īpaši gribu atzīmēt Ingūnas Druviņas darbu. Paldies Tev LIELS!!! Arī citiem liels PALDIES par sadarbību!!!

K rauta
Violeta Maslobojeva
pārdevēja


Firmas darbinieki ātri reaģē uz cenu pieprasījumiem. Sniedz kvalitatīvas konsultācijas par preci un tās pielietošanu.

Rautakesko
Dace Vītola
tirdzniecības pārstāve


Vēlos pateikties par labu sadrbību un operativitāti!
Īpašs paldies Ingūnai par palīdzību grūtos jautājumos

K-Rauta
Kaspars Štokmanis
konsultants


Ar SAKRET sadarbojamies jau gandrīz 4 gadus. Cilvēki, ar ko strādājam ikdienā – mazumtirdzniecības vadītāja Ingūna Druvina, pārdošanas projektu vadītājs Ingus Pumpurs ar savu profesionalitāti, pieredzi un zināšanām, kā arī ar vēlmi izpalīdzēt klientam, dara sadarbību vieglu un elastīgu. Jebkurš pasūtījums tiek izpildīts laikā un kvalitatīvi, kas ir radījis pārliecību, ka varam uzticēties SAKRET, kā arī ieteikt citiem.

Novēlu veiksmi un izaugsmi arī turpmāk!

TN Kurši
Natālija Ķerve
Liepājas veikala vadītāja


Prieks sadarboties ar jūsu uzņēmuma darbiniekiem – Ingūnu un Jāni.
Vienmēr atsaucīgi un laipni.

K-rauta
Dailis Donskis
Pārdošanas vadītājs


Ar uzņēmumu SIA SAKRET man ir izveidojusies sadarbība jau kopš manas būvmateriālu tirdzniecības speciālista karjeras pašiem pirmssākumiem. Par šo sadarbību varu teikt tikai visu to labāko – uzņēmums vienmēr augstu vērtē klienta vajadzības, – tā kā produktu klāsts nemitīgi palielinās un tajā tiek ieviestas dažādas novitātes, vienmēr ir bijušas pieejamas nepieciešamās konsultācijas par jaunajiem un esošajiem produktiem un to pareizu pielietojumu vislabāko rezultātu sasniegšanai, kas ir svarīgs instruments labas pārdošanas rezultātiem.

Jāatzīmē, ka SAKRET izstrādātie produkti vienmēr ir izcēlušies ar augstu kvalitāti, plašu pielietojamību un piemērotām cenām.

Īpaši laba sadarbība ir izveidojusies ar mazumtirdzniecības vadītāju Ingūnu Druviņu, pārdošanas projektu vadītāju Ingusu Pumpuru, produktu sistēmu projektu vadītāju Rūdolfu Klinstonu un tehnologu Jāni Placēnu. Šie cilvēki nekad neatsaka padomus, situāciju risinājumus un ir izpalīdzīgi un pretīmnākoši.

Paldies uzņēmumam SAKRET par labo sadarbību visas manas karjeras garumā!

Ar cieņu,
Aigars Salnājs

SIA Optimera Latvija

Aigars Salnājs
Veikala vadītājs


Veicot būvuzraudzību un dažreiz būvdarbu un projektu vadīšanu renovējamām daudzdzīvokļu mājām, sabiedriskām un ražošanas ēkām, būvuzņēmēji pārsvarā pastāvīgi pielietoja SAKRET piedāvātos materiālus. Mēs dzirdējām, tikai labas atsauksmes, prieks par to.

Alsviķu arodskola

Zoja Kazakova
Projektu vadītāja, būvuzraugs


Liels paldies visam Sakret kolektīvam. Ļoti viegli sastrādāties un vienmēr visas problēmas var atrisināt. Ļoti pretimnākošs uzņēmums. Labākais sadarbības partneris, kāds ir.

Krāsu Grupa, SIA

Mairis Sproģis
Projektu vadītājs Daugavpilī


Ar Sakret produkciju ir viegli un brīvi strādāt. It sevišķi LH gatavo špakteli.

SIA BN ”Kurši”

Igors Zabarovskis
pārdevējs


 

Back to Top