Menu
Header

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes  (angļu – cookies), lai varētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, nodrošināt tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķiem.

Ņemot to vērā, aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu interneta vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko Jūsu dators vai mobilā ierīce saglabā, apmeklējot mūsu interneta vietni. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet to pašu interneta vietni, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, tādejādi uzlabojot interneta vietnes lietošanas ērtumu.

 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Lai uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti un atvieglotu lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Obligātās jeb nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, jo ir nepieciešamas interneta vietnes netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi lietot interneta vietni. Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas lai izpildītu pieprasījumus, kā arī lai interneta vietne būtu spējīga atcerēties, kurai sīkdatņu lietošanai, Jūs esat piekritis. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma. Bez šīm sīkdatnēm interneta vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, tā nevarēs sniegt nepieciešamo informāciju, piemēram noskatīties interneta vietnē izvietotos video. Noteikti nepieciešamās sīkdatnes izvietojas automātiski, bet Jums pastāv iespēja izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas tās atspējot, bet tā darot tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

 

Funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nodrošina ērtu un pilnvērtīgu interneta vietnes lietošanu, kā arī palīdz lietotājiem efektīvi un personalizēti izmantot interneta vietnes iespējas. Funkcionālās sīkdatnes ievēro lietotāja izvēles un nodrošina individuālas funkcijas.

 

Google Analytics sīkdatnes

“Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām.

Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit – http://www.google.com/analytics/terms/us.htm. Ja Jūs nevēlaties, lai mēs iegūtu informāciju par Jūsu aktivitātēm šajā tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz Google Analytics. Informāciju iespējams arī atrast Google Analytics palīdzības panelī.

 

Facebook sīkdatnes

Facebook pixel rīks, kas uzstādīts šajā interneta vietnē, attiecas tieši uz tiem interneta vietnes apmeklētājiem, kas lieto arī Facebook pakalpojumus, jo šīs sīkdatnes nodrošina Facebook tīklā redzamo reklāmu un satura pielāgošanu atbilstoši ierīces un interneta pārlūka lietotāja interesēm.

Atteikties no Facebook sīkdatnēm un iegūt sīkāku informāciju par tām iespējams šeit: https://www.facebook.com/ads/settings

 

Citu interneta vietņu sīkdatnes

Mūsu interneta vietne var saturēt saites uz citām interneta vietnēm. Tomēr, ja izmantojat šo interneta vietni ir jāņem vērā, ka mums nav nekādas kontroles pār citām interneta vietnēm. Šī iemesla dēļ mēs nevaram uzņemties atbildību par jebkādas informācijas aizsardzību un konfidencialitāti, kuru Jūs sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, kā arī uz šīm vietnēm neattiecas šis paziņojums. Jums ir jāievēro piesardzība un jāapskata attiecīgās interneta vietnes paziņojums par konfidencialitāti vai privātumu.

 

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana

Apmeklējot interneta vietni, Jūs tiekat informēts, ka interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat informācijai par sīkdatnēm (tajā skaitā sīkdatņu veidiem, izmantošanas mērķiem utt.). Pēc Jūsu vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Plašāk par to lasiet šeit: www.aboutcookies.org (angļu valodā). Ja Jūs nevēlies, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Tomēr jāņem vērā, ka Jums nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana

 

Šie noteikumi no mūsu puses var tikt mainīti bez brīdinājuma un vienpusēji pielāgoti pēc nepieciešamības, jo mēs ievērojam tiesību aktus, kas reglamentē sīkdatņu izmantošanu un ņemam vērā vispārpieņemto ar sīkdatņu izmantošanu saistīto praksi, kura var laika gaitā mainīties. Tāpat var mainīties arī sīkdatņu veidi, kurus izmantojam.

Datu pārzinis:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “SAKRET”

Reģ. Nr. 40003622109,

juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, “Ritvari”, LV-2121,

e- pasta adrese [email protected]

Back to Top