Menu
thumbSakret

SAKRET Lietuvā saņēmis trīs apbalvojumus

Sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražotāja AS SAKRET HOLDINGS koncerna uzņēmums SAKRET LT decembrī saņēma vairākas nozīmīgas balvas par sasniegumiem Lietuvā.

Uzņēmums saņēma “Lietuvas eksporta balvu 2017”, zelta medaļu par ražoto produktu, kā arī balvu “Labākais uzņēmums 2017” kategorijā mazie un vidējie uzņēmumi.

Apbalvojumu par sasniegumiem eksportā pasniedza Panevēžas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera, godinot labākos šī reģiona uzņēmējus, savukārt balvu “Labākais uzņēmums 2017” kategorijā mazie un vidējie eksportspējīgie uzņēmumi sniedza Viļņas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera.

Kā labākais UAB SAKRET LT ražotais produkts, novērtēts apmetums HM10, par ko zelta medaļu pasniedza Lietuvas premjerministrs Saulius Skvernelis un Lietuvas rūpniecības konfederāciju prezidents Roberts Dargis.

“Man ir patiess prieks, ka katrā no Baltijas valstīm SAKRET spējis attīstīt veiksmīgas rūpnīcas, kas ne tikai nodrošina darba vietas un augstvērtīgus būvmateriālus, bet arī palīdz visam reģionam attīstīties. Šī balva ir tiešs pierādījums tam, ka latvieši arī kaimiņvalstīs var gūt atzinību,” sacīja SAKRET HOLDINGS padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

SAKRET HOLDINGS koncerna uzņēmuma SAKRET LT sauso celtniecības maisījumu rūpnīca Lietuvā ir lielākā Baltijas valstīs un to atklāja 2008.gadā, ieguldot tās būvniecībā 10 miljonus eiro. Modernā ražotne ir viena no Latvijas lielākajām investīcijām Lietuvā un tajā ražotā produkcija atbilst Eiropas Savienības kvalitātes standartiem.

SAKRET HOLDINGS ir lielākais sauso būvniecības materiālu ražotājs Baltijā ar 100% Latvijas kapitālu un tā sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Back to Top
-->